Materiały dla prasy

 
 • 21.11.2017

  Black Friday w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

  Wielkie, wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Zapożyczone od Amerykanów święto na dobre zadomowiło się w Europie, w tym Polsce i jest nie lada gratką dla fanów zakupów. 24 listopada Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza do skorzystania z atrakcyjnych promocji, rabatów i wielkich obniżek cen.

   

  Więcej  

   
 • 30.11.2016

  Przygotuj świąteczne dekoracje

  Oryginalne świąteczne ozdoby będą mogli stworzyć najmłodsi podczas kreatywnych warsztatów mikołajkowych, jakie odbędą się w najbliższą niedzielę. Do wspólnej zabawy zaprosi wszystkie dzieci Centrum Handlowe Auchan Modlińska. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.10.2016

  Siberika w Centrum Handlowym Auchan Modlińska

  Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Modlińska dołączyła firma Siberika. W nowym salonie klienci odnajdą szeroki wybór naturalnych i organicznych kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.

   

  Więcej  

   
 • 27.09.2016

  Bądź widoczny na drodze – weź udział w spotkaniu Odblaskowi.pl!

  1 października w Centrum Handlowym Auchan Modlińska odbędzie się spotkanie w ramach kampanii edukacyjnej „Odblaskowi – Siła bezpieczeństwa”. Akcja ma na celu propagowanie odpowiedzialnych zachowań na drodze, a w szczególności noszenia elementów odblaskowych przez najmłodszych i ich rodziców. Podczas spotkania będzie można bezpłatnie otrzymać odblaskowe opaski.

   

  Więcej  

   
 • 30.08.2016

  Powitaj szkołę na wesoło!

  Praktyczne szkolne przedmioty stworzą w najbliższą sobotę najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Modlińska. Podczas kreatywnych warsztatów maluchy pożegnają wakacje i przygotują się do wielkiego powrotu do szkoły. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 26.05.2016

  Ekologiczne warsztaty z okazji Dnia Dziecka

  Poszukujesz ciekawego sposobu na świętowanie zbliżającego się Dnia Dziecka? Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Modlińska odbędą się rodzinne warsztaty ekologiczne w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas spotkania najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne, a także zasadzą nasiona fasoli, z których potem wyrosną rośliny. Wstęp wolny. 

   

  Więcej  

   
 • 02.05.2016

  „Teraz serce”- bezpłatne badania kardiologiczne w CH Auchan Modlińska

  Każdy moment jest odpowiedni, żeby zacząć dbać o swoje serce. Już w niedzielę 8 maja w Centrum Handlowym Auchan Modlińska odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce”. W godzinach od 10:00 do 18:00 na terenie galerii handlowej Auchan będzie można wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

   

  Więcej  

   
 • 26.04.2016

  Nowa marka w portfolio Immochan. Restauracja sieci Guty w Centrum Handlowym Auchan Modlińska

  Do grona marek obecnych wśród najemców galerii handlowych Auchan dołącza czeska sieć restauracji Guty. Pierwszy lokal tej sieci działa od 21 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Modlińska w Warszawie. Za komercjalizację centrum handlowego Auchan Modlińska odpowiada Immochan.

   

  Więcej  

   
 • 07.02.2016

  Podarowaliśmy dzieciom ponad 1100 książek

  Dzięki zaangażowaniu klientów Centrów Handlowych Auchan w Łomiankach i Warszawie do podopiecznych z domów dziecka oraz małych pacjentów przebywających na oddziałach dziecięcych w szpitalach trafiło ponad 1100 książek. Zostały one zebrane w galeriach handlowych Auchan w ramach corocznej akcji „Cyrkuluj książeczko”.

   

  Więcej  

   
 • 04.01.2016

  Łap karnawałowe okazje w galerii handlowej Auchan!

  Początek nowego roku to w handlu czas największych wyprzedaży. Odbędą się one również w Centrum Handlowym Auchan Modlińska. Już 8 stycznia podczas wyjątkowego "Wieczoru okazji" będzie można skorzystać z niepowtarzalnych promocji i rabatów.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Modlińska ul. Modlińska 8
Warszawa

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty